BUYBOX BÜFENİN SAHİBİ KİM?

Ankara'da BUYBOX adıyla kurulan büfe zinciri, dünyada bu alanda zirveyi zorluyor. Sadece 4 aydır var olan BUYBOX, şimdiden Ankara'da 50. şubesini açmış durumda.  
Peki, bir anda bu kadar ünlü olan BUYBOX'un sahibi kim? 

Ankara'da 4 ayda 50. şubesini açan BUYBOX büfe zinciri dünyada ilk. İlbak holding'in sahibi olduğu BUYBOX büfe zinciri şimdiden bireysel çalışan büfeleri tahtından edebilir. Zira, bireysel çalışan büfelerin bulundukları, yaya trafiğinin bol olduğu yerlerde konuşlanmış durumdalar.

BUYBOX'ta çeşitli özel yapım kahveler ve çaylar buluyor. Sigara ve türlü meşrubatların da satış listesinde bulunan bu büfe zinciri, şık ve ışıltılı görüntüsüyle ilgi çekecek gibi görünüyor. Fakat, şimdiden söylemekte yarar var fiyatlar gerçekten ortalamanın üstünde. Bir sütlü kahve, 3 TL..

BUYBOX'un resmi internet sitesindeki açıklaması:

 "Perakende sektöründe, küçük perakende satış noktaları ve özellikle büfeler; plansız, dağınık, sistemsiz, ölçülemez ve kısa ömürlü işletmeler olarak yer almaktadır. Pazar payı potansiyeli ve erişim gücü dikkate alındığında, bu noktaların yüksek standartlı, sürdürülebilir ve ölçümlenebilir alanlara dönüştürülmesi ciddi bir gereklilik olarak ortadadır. İşte bu noktada BUYBOX, büfe ve mini perakende ölçeğinde bir ilki başlattı. Tek merkezden, çok noktada ve doğrudan işletme modeliyle bu alanda tüm standartları yükseltmek, pazarı büyütmek ve örnek olmak üzere yola çıktı. BUYBOX yol haritasını bilimsel araştırmaları kullanarak belirledi."

BUYBOX'un internet sitesi:
http://www.buybox.com.tr/kurumsal/


Yorum Gönderme

0 Yorumlar